Jak dbać o produkty Flow

JAK DBAĆ O PRODUKTY FLOW

Jeśli chcesz cieszyć się pięknem produktów z naszej pracowni przez długi czas należy przestrzegać kilku prostych zasad.

Każdy produkt FLOW zapakowany jest w wytrzymałe pudełko, które chroni zawartość przed zgnieceniem i zabrudzeniem. Przechowuj go w nim z dala od wilgoci i kurzu.

Ręcznie wykonane, plecione wianki, gałązki, grzebyki itp. których bazą jest elastyczny drucik możesz łatwo dopasować do każdej fryzury. Nie wyginaj ich jednak zbyt mocno. Wielokrotne zaginanie i rozginanie, może spowodować odłamanie elementu ozdoby. Nie zalecamy również bezpośredniego kontaktu ozdoby z produktami do stylizacji włosów (np. lakier, pianka), ponieważ mogą spowodować zmianę jej koloru lub utratę połysku. Ozdoby nie lubią też wilgoci!

Wianki i inne ozdoby do włosów wykonane na bazie drucika są delikatne, aby nie straciły swojego pierwotnego kształtu, obchodź się z nimi ostrożnie.

Jedwabne, ręcznie formowane kwiaty nie tolerują wody, dlatego unikaj ich zamoczenia. Jeśli jednak ulegną zabrudzeniu możesz spróbować delikatnie wyczyścić je przy użyciu wilgotnej ściereczki. Nie gwarantujemy jednak, że po takim zabiegu będą wyglądały jak na początku. Unikaj przygniatania kwiatów innymi przedmiotami, gdyż mogą ulec zniekształceniu.

Wszystkie niezgodności dotyczące zamówienia, nie związane z uszkodzeniem przesyłki lub niedokładnym zapakowaniem ozdób, powinny zostać zgłoszone w ciągu 24 godzin od otrzymania przesyłki. W innym przypadku reklamacje mogą zostać nieuwzględnione.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt!